PAPANNA | SESJA ŚLUBNA – BACKSTAGE

Piękne rzeczy dzieją się, kiedy w jednym miejscu spotyka się tyle kreatywnych osób! Salon sukien ślubnych PaPanna gościł wrocławskich ślubnych artystów, a efektem całodniowej pracy była niezwykła sesja zdjęciowa. Ja miałam okazję sfotografować przygotowania i backstage.

PaPanna to najpiękniejsze miejsce z sukniami ślubnymi we Wrocławiu. Dziewczyny, które prowadzą salon sprowadziły do stolicy Dolnego Śląska cuda od Agaty Wojtkiewicz, Sylwii Kopczyńskiej, Boso, Karoliny Twardowskiej, Warsaw Poet. Salon mieści się w kamienicy w centrum miasta*, a jego wnętrze robi niesamowite wrażenie – można tu spotkać połączenie tradycyjnych zdobień i sztukaterii z nowoczesnymi meblami, szkłem i metalem. Muszę przyznać, że tiule, koronki i zwiewne materiały sukienek prezentują się w tym wnętrzu niesamowicie.

Oprócz wyboru sukni ślubnej przyszłe panny młode mogą dopełnić swoją stylizację niezwykłymi ozdobami od Decolove czy też biżuterią Rosa Gold Chains.

Z całego serca mogę polecić dziewczyny z PaPanny – swoją suknię ślubną kupiłam właśnie tam 🙂 Dziewczyny były bardzo cierpliwe i bardzo dobrze doradzały. Wybór nie był łatwy, zdecydowałam się ostatecznie na suknię od Sylwii Kopczyńskiej, ale tyle było pięknych modeli, że najchętniej powtarzałabym ślub co rok! 🙂

 

* We wrześniu 2018 roku salon zmienił lokalizację i teraz mieści się przy ul. Gajowej. Nowe wnętrze jest jeszcze piękniejsze!

You might also like