AGATA + MACIEJ | SESJA NARZECZEŃSKA W GÓRACH

Sesja narzeczeńska to doskonały sposób na poznanie Was przed ślubem. Sesja narzeczeńska w górach to najlepszy sposób na poznanie mnie i tego, co uwielbiam 🙂 W Karkonoszach czuję się jak w domu i jeśli tylko są chętni na spacer leśną ścieżką i górskim szlakiem ze mną i moim aparatem, to raz dwa, ruszamy!

Październik był w ubiegłym roku piękny, również dzięki dwóm górskim sesjom. Pierwsza z nich właśnie przed Wami, dość już chowania tych zdjęć w szufladzie. Agata i Maciej przyjechali do mnie z Radomia. Przed każdym takim spotkaniem czuję małe zdenerwowania, które w tym przypadku rozpłynęło się już po pierwszej wymianie zdań. Spacerowy plan miałam dla nas ambitny i bardzo cieszę się, że A z M dali namówić się na tę wędrówkę (chociaż tak naprawdę nie musiałam długo namawiać), odwiedziliśmy jedno z moich ulubionych miejsc.

Było najlepiej, radośnie i trochę zimno, ale wtedy trzeba przytulać się jeszcze mocniej, więc pogoda również sprzyjała 🙂 Jestem zauroczona uśmiechem Agaty oraz niesamowitą czułością Macieja. Z niecierpliwością czekam więc na lipiec i kolejne spotkanie.

PS Dwa miesiące później byłam w tym samym miejscu zimą i również wyglądało bajecznie.