Cześć, jestem Ida


Fotografuję piękno, emocje, miłość, bliskość. Świetnie czuję się w reportażu, tym ślubnym i tym rodzinnym. Gdy tylko sięgam po aparat staję się jeszcze bardziej czujna, patrzę intensywnie, chwytam ulotne momenty i zatrzymuję je w obrazie.


Trzymając aparat w ręce podążam za światłem. Inspirują mnie podróże - czy to wyprawa z plecakiem po Szkocji, zwiedzanie Chorwacji kamperem czy powolne spacery po ulicach Paryża - każdy wyjazd dodaje mi nowej energii i nowe spojrzenie na otaczający mnie świat.


Odkąd do mojej rodziny dołączył mój syn, życie stało się piękniejsze i zdecydowanie bardziej intensywne. Czas się rozpędził, więc tym bardziej doceniam chwile zamknięte w fotografiach, do których mogę wracać w każdym momencie.


fot. Kasia Tirilly Photography

1 / 8

Karolina i Szymon

Ida potrafi robić prawdziwe fotograficzne czary. Jest dyskretną, czułą Fotografką z niesamowitą zdolnością łapania uczuć migawkami. Jej zdjęcia podczas oglądania są żywe, wzruszają i prawdziwie przenoszą w czasie. Sama sesja to prawdziwa przyjemność, Ida tworzy swobodną atmosferę, ma świetne oko i mnóstwo pomysłów. Potrafi bardzo nienachalnie ośmielić tych bez doświadczenia przed obiektywem i/lub również tych co pozować do zdjęć nie lubią! Jeszcze raz bardzo dziękujemy za te cuda, które dla nas stworzyłaś.

1 / 8

WASZE OPINIE

ZAPRASZAM CIĘ NA MÓJ INSTAGRAM