Karolina i Szymon

Ida potrafi robić prawdziwe fotograficzne czary. Jest dyskretną, czułą Fotografką z niesamowitą zdolnością łapania uczuć migawkami. Jej zdjęcia podczas oglądania są żywe, wzruszają i prawdziwie przenoszą w czasie. Sama sesja to prawdziwa przyjemność, Ida tworzy swobodną atmosferę, ma świetne oko i mnóstwo pomysłów. Potrafi bardzo nienachalnie ośmielić tych bez doświadczenia przed obiektywem i/lub również tych co pozować do zdjęć nie lubią! Jeszcze raz bardzo dziękujemy za te cuda, które dla nas stworzyłaś.

Dominika

Gdy na świat przyszła nasza córeczka, od razu wiedzieliśmy, że chcemy, aby to Ona złapała dla nas pierwsze wspólne chwile we troje. Zdjęcia Idy mają po prostu „to coś”, co wyróżnia je pośród innych fotografii. Nie poddają się instagramowym modom; są ponadczasowe, klasyczne i - co jest mi szczególnie bliskie - w pewien sposób filmowe: opowiadają spójną, przemyślaną historię o swoich bohaterach, pokazując przy tym magię zwykłych-niezwykłych momentów codzienności.

Kasia & Andres

Ida wysłała nam naszą galerię zdjęć, gdy właśnie siedzieliśmy w paryskiej kawiarence. Obejrzeliśmy setki fotografii zanim skończyliśmy pić kawę! Zaczarowała nasz dzień w sposób magiczny i wyjątkowy. Spodziewałam się wybitnej pracy, ale Ida przeszła samą siebie! Dziękuję za ponowne wzruszenia i uchwycenie tych ważnych dla nas momentów w tak wyjątkowy sposób. LOVE IDA!

Agnieszka i Rafał

Ida towarzyszyła nam w dniu ślubu.
Dzięki Niej mamy niezwykle nastrojowe, wzruszające i pamiątki z tego dnia. Uchwyciła wszystkie emocje, od tremy przed ceremonią, przez łzy wzruszenia i spojrzenia pełne miłości, po beztroską zabawę z najbliższymi w czasie wesela.
Potrafi stworzyć swobodną atmosferę, nawet dla tych nielubiących się z aparatem, dzięki czemu sesje są niezwykle naturalne, a jednocześnie „z ukrycia” złapać wszystkie ważne chwile i reakcje.
Profesjonalizm połączony z uśmiechem i serdecznością.

Karolina

Ida to fotografka, która nie boi się wyzwań - sesja rodzinna dla… 12 osób i 4 pokoleń? Żaden problem! Podczas zdjęć czuliśmy się jak na luźnym spotkaniu, zupełnie nieskrępowani jej obecnością, bez sztucznego zadęcia, pozowania i stresu, a efekt przerósł nasze najśmielsze oczekiwania ❤️ Będziemy wracać!

Agnieszka

Nikt tak doskonale nie zatrzymuje chwil, uśmiechów, czułych gestów, spojrzeń pełnych miłości, fikołków, tańców jak Ida. Każda sesja a już trochę ich razem przeszliśmy, to cudowny dynamiczny reportaż pełen ciepła. To nie są tylko zdjęcia to najcudowniejsze wspomnienia zamknięte w czasie. To czary. Oglądam zdjęcia z 2019 r. z naszego pierwszego spotkania i doskonale czuję smak tych chwil. Ida nie robi zdjęć, Ida czaruje aparatem.

Kasia

Ida to cudowna osoba i wspaniała fotografka. Zachwyca mnie jej wrażliwość, spojrzenie na świat, wyczucie chwili i uchwycenie emocji na zdjęciu. Poprosiłam Idę o sesję portretową i dostałam przepiękne, bardzo naturalne i zróżnicowane ujęcia. W trakcie sesji Ida stworzyła świetną, życzliwą atmosferę, czułam się komfortowo i swobodnie. Dziękuję i polecam z całego serca!

Paulina

Za mną i moją rodzinką już kilka sesji u Idy :) Jeśli chcecie mieć piękną pamiątkę w formie fotograficznej opowieści i to zrobioną w swobodnej atmosferze, to Ida to najlepszy wybór! ❤